A nap képe – elkezdte

Parádés teljesítményt nyújtott a háromszoros olimpiai bajnok Hosszú Katinka 200 méter vegyesen: a hétszeres világbajnok - aki sorozatban a negyedik vb-elsőségére hajt ebben a számban a Kvangdzsuban folyó világbajnokságon - az előfutamban 2:07.02 perces teljesítménnyel utasította maga mögé a mezőnyt. Ez nemhogy a világ idei legjobb eredménye, de minden idők hetedik leggyorsabb úszása volt - a magyar klasszis világcsúcsa 2:06.12 -, mindössze két századdal rosszabb, mint amivel két éve a Duna Arénában a döntőben nyert.

Hosszú Katinka rajtol a női 200 méteres vegyesúszás elődöntőjében a 18. vizes világbajnokságon a dél-koreai Kvangdzsuban 2019. július 21-én. A szám olimpiai bajnoka és világcsúcstartója 2:07.17-es idővel ért célba. MTI/Kovács Tamás

A nap képe – csúcs2017.07.29. 06:25

A nap képe – raszolgák2019.01.20. 01:10